از ما بپرسید

  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  شرکت شما در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

  شرکت هشت گوش با وجود اکیپی مجرب و کار آزموده با داشتن تحصیلات آکادمیک و مرتبط در کنار سالها تجربه ی عملی در این خصوص توانایی ارایه کلیه خدمات در انواع پروژه های تجاری ، اداری ، شخصی،اخذ جواز ساخت،بازسازی، محوطه سازی و… در بخش طراحی داخلی یا خارجی و یا اجرای آنها آماده همکاری می باشد، این کارشناسان با مد نظر قرار دادن اصول روانشناسی و تاثیر رنگها بر روی افراد در کنار علم فنگ شویی طرح هایی ارایه میدهند که مطابق با سلیقه و خواسته های کارفرما باشد و همچنین اصول زیبایی شناسی و استانداردهای معماری را نیز در بر بگیرد .

  بر این اساس شما میتوانید از طراحی دکوراسیون داخلی خود تا انجام هر گونه تعمیرات ساختمان ، نوسازی و یا بازسازی ساختمان خود را در زمینه ی طراحی نما خارجی، طراحی نقشه های جواز و محوطه سازی پروژه ی خود را با آسودگی به ما واگذار کنید تا بهترین بهره برداری را از تمامی فضاها داشته باشید .

  استفاده از انواع کاغذ دیواری ، پارکت ، کف پوش ، انواع سنگهای مصنوعی و سنگهای انتیک با ترکیبی به جا و اصولی در یک پروژه میتواند ما را در شیک شدن فضا یاری کند و فضایی منحصر به فرد و ویژه متناسب با کاربری محیط خلق کند . شما میوانید پروژه های شخصی و اداری خود را و یا حتی واحد های تجاری از مغازه گرفته تا رستوران را به ما واگذار کنید . در این زمینه ما میتوانیم تعداد زیادی پروژه های موفق و شاخص را ارایه کنیم و شما میتوانید قبل از انتخاب ما به عنوان شرکت مجری نمونه کارهای مجموعه را مشاهده کرده و سپس برای آشنایی بیشتر به طور حضوری به دفتر مراجعه کنید تا در جریان روند پروزه های در دست اجرا قرا بگیرید .

  مراحل ثبت سفارش و روند پروژه به چه صورت انجام میشود؟

  چند عکس بر حسب نیاز از طرح و پلان مورد نظر از طریق ایمیل یا واتس آپ برای ما ارسال میکنید سپس کارشناس شرکت معماری هشت گوش با شما تماس میگیرند و پرسش ها و مشاوره های اولیه انجام میشود و بعد از طراحی مطابق صحبت های انجام شده طرح در جلسه فی ما بین ارائه میگردد .

  مرحله دوم (اجرا)

  بعد از توافق بر روی طرح یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایی برای شما ارسال میشود و سپس در صورت وجود تمایل عقد قرار داد در محل شما یا شرکت انجام میشود.

  در صورت تمایل به ایجاد تغیراتی در طراحی آیا این تغییرات اعمال خواهد شد؟؟

  بله تا یک بار انجام تغییرات بدون هزینه انجام میشود.

  مدت زمان اجری هر پروژه چقدر است؟

  بستگی به متراژ پروژه و مقدار تغییرات اعمال شده برای آن دارد البته برای آرامش خاطر کارفرمایان عزیز تاریخ اتمام پروژه در قرار داد ذکر خواهد شد و جریمه دیرکرد طبق متن قرار داد پرداخت خواهد شد.

  مزیت شرکت هشت گوش نسبت به دیگر مشاورین حوزه ساختمان چیست؟

  مشاوره خدمات ملک و ساختمان نیازمند گروهی از متخصصین، فنی ساختمان، وکلاء و مشاورین حقوقی، مشاورین شهرداری و شهرسازی و مشاورین متخصص در انجام مذاکرات می باشد که شرکت مهندسی هشت گوش تمامی متخصصین را کنار هم گرد آورده است.

  سایر سوالات

  آیا مشاوره فقط به صورت حضوری میباشد؟

  خیر، مشاوره ها هم می تواند بصورت حضوری یا تلفنی باشد.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است